قوانین عمومی:
تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج نموده است و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت شرکت جوانه زرین سارینا اقدام نماید. ورود کاربران به وب سایت شرکت جوانه زرین سارینا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این وب سایت از سوی کاربران است.
تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت شرکت جوانه زرین سارینا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
وب سایت شرکت جوانه زرین سارینا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آنها در حد توان و بضاعت محافظت می‏‌کند. با استفاده از وب سایت شرکت جوانه زرین سارینا، شما رضایت و پذیرش قوانین سایت را تائید می‏کنید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب سایت شرکت جوانه زرین سارینا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعته امکان ثبت سفارش می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب سایت شرکت جوانه زرین سارینا در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. وب سایت شرکت جوانه زرین سارینا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.
وب سایت شرکت جوانه زرین سارینا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری، اقدام و فروش خود را متوقف کند. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت شرکت جوانه زرین سارینا محفوظ است.

کلیه هزینه های بسته بندی و ارسال محصول بر عهده مشتری خواهد بود.